Program mistrovství

Pátek 30. 8. 2019

Čas Disciplína Soutěžící – kategorie
13:00 – 14:00 Výstup do 2. podlaží cvičné věže Ženy SDH, dorostenky a mladší, střední dorostenci
14:10 – 14:20 Výstup do 3. podlaží cvičné věže Starší dorostenci
14:30 – 14:50 Vyhlášení mistra a mistrině ČR ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže, resp. 3. podlaží cvičné věže Dorostenky a mladší dorostenci, starší dorostenci
15:00 – 17:15 Výstup do 4. podlaží cvičné věže HZS ČR a jednotlivci SDH muži
17:20 Semifinále o mistryni ČR ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže Ženy a dorostenky
17:30 Semifinále o absolutního mistra ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže HZS ČR a jednotlivci SDH muži
17:45 Finále o mistryni ČR ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže Ženy a dorostenky SDH
18:00 Finále o absolutního mistra ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže HZS ČR a jednotlivci SDH muži
18:30 Slavnostní zahájení mistrovství
19:15 Vyhlášení mistryně ČR ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže, mistra HZS ČR a absolutního mistra ČR ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže Ženy SDH, HZS ČR muži, SDH muží

Sobota 31. 8. 2019

Čas Disciplína Soutěžící – kategorie
07:30 – 10:45 Běh na 100 m s překážkami Muži SDH
08:00 – 12:30 Běh na 100 m s překážkami Ženy SDH
11:00 – 13:30 Běh na 100 m s překážkami Muži HZS ČR
12:45 – 13:30 Finále běhu na 100 m s překážkami Ženy SDH
13:45 – 14:00 Finále o absolutního mistra ČR v běhu na 100 m s překážkami Muži SDH a HZS ČR
14:10 – 14:20 Vyhlášení výsledků v běhu na 100 m s překážkami Ženy SDH, muži SDH, muži HZS ČR, absolutní mistr ČR, vyhlášení dvojboje HZS ČR
14:45 – 16:00 Štafeta 4 x 100 m s překážkami Ženy SDH
16:15 – 17:45 Štafeta 4 x 100 m s překážkami Muži SDH
18:15 – 19:30 Štafeta 4 x 100 m s překážkami Muži HZS ČR

Neděle 1. 9. 2019

Čas Disciplína Soutěžící – kategorie
8:30 – 14:00 Požární útok Ženy SDH, muži SDH, muži HZS ČR
14:30 – 15:15 Vyhlášení výsledků 4 x 100 m s překážkami
Vyhlášení výsledků požárního útoku
Vyhlášení celkových výsledků mistrovství
Všechny kategorie
15:15 Slavnostní zakončení mistrovství